مجموعه بازارکود فیروزه از سال 1395 شروع به کار کرد. در این سال ها ما توانستیم با اثبات کیفیت بالای محصولاتمان و همچنین رضایتمندی مشتریانمان در سطح کشوری برند فیروزه را به اثبات برسانیم. حال با یاری خدا با صادرات کود در سطح بین المللی نیز خواهیم توانست بیش از پیش به این مهم دست پیدا کنیم.

شماره تماس جهت هماهنگی های سفارشات شما: 09183663829 فیروزی

مزایای کود فیرزوه

با نزدیک یک دهه تجربه در صنعت کودهای شیمیایی و ملزومات گیاه، برند فیروزه از جمله برندهای نام آشنا در میان مشتریان و مصرف کنندگان خانگی و گلخانه‌ای به شمار می‌آید.

مجتمع بسته بندی نهاده‌های کشاورزی فیروزه با تضمین کیفیت محصولات خود را ثابت کرده است.

در تولید و بسته بندی کودها و دیگر ملزومات گیاه، از برندهای برتر در سطح بین المللی استفاده می‌شود که ازجمله آن می‌توان به برندهایی مثل Bavaria ، Kristalon Yara ، Gardesco و بسیاری از برندهای معروف دیگر اشاره کرد.

حال ما در بازار کود فیروزه، با ارائه کیفیت بالاتر در محصولات و خدمات خود، آماده عرضه محصولات‌مان برای صادرات در سطح جهانی هستیم.

تنوع محصولات

یکی از مزایای دیگر ما در بازار کود فیروزه، تنوع محصولات‌مات است. ما تقریبا تمام محصولات و ملزومات گیاهان را فراهم می‌کنیم. از جمله آن می‌توان به کودهای تقویتی و انواع خاک و بسترهای گیاهان مختلف اشاره کرد. از آنجایی همیشه اولویت ما کیفیت محصولات است، تنوع بالای محصولات به هیچ وجه مانع از کیفیت بالای آنها نمی‌شود. تک تک محصولات برند فیروزه از با بالاترین دقت و بهترین کیفیت در مناسب‌ترین نوع بسته بندی ارائه خواهند شد.

محصولات ما در بخش کودهای شیمیایی و تقویتی، بیشترین تنوع را دارا هستند. علاوه بر کودهای معروف و موجود در سطح بازار مثل کود 20-20-20 و کود آهن یا کود گلدهی، کودهایی با فرمولاسیون اختصاصی مانند کود 20-6-19 و همچنین کود 18-18-18 که مخصوص برگ گیاهان هستند را نیز ارائه می‌کنیم.

تمام محصولات دارای جدول دقیق ریز مغزی ها و جدول فرمولاسیون بصورت کامل هستند.

محصولاتی که در زیر نمایش داده شده است نمونه هایی از محصولات ما با قیمت تک فروشی هستند. جهت ثبت سفارشات عمده برای صادرات محصول با شماره های بالا تماس بگیرید.