گلباغ فیروزه با بیش از 9 سال سابقه حضور در عرضه انواع گل های آپارتمانی و همچنین تولید انواع کود و خاک مورد استفاده در صنعت گل و گیاه برای خدمت رسانی به شما آماده است.

هدف گلباغ فیروزه با افتخار اینه که با ارائه زیباترین گل و گیاه های مختلف لبخند را به خانه شما بیاره.

باشد تا همه هموطنان عزیزمون بهانه‌ای برای لبخند داشته باشند.

داستان شکل گیری فیروزه

قصه از اینجا شروع میشه. سال 90 بود که ایده گلباغ فیروزه توی ذهن آقای سجاد فیروزی شکل گرفت. که کار خودش رو با شروع به انجام تحقیقات گسترده درمورد انواع گل و گیاه های آپارتمانی و همچنین علم گیاه شناسی آغاز کرد. و درحال حاضر به عنوان مدیرعامل مجموعه بزرگ گلباغ فیروزه می باشد.درحال حاضر به جرات می تونم بگم که جزو یکی از باعلم‌ترین افراد این زمینه هست. چون علم و تخصص لازم رو از راه تجربه و کار کردن در این حوزه بدست آورده.در حال حاضر مجموعه گلباغ فیروزه با زیر بنای حدود 6000 متر به فعالیت خود ادامه می دهد.تعداد پرسنل مستقیم این مجموعه به بیشتر از 10 نفر و تعداد پرسنل غیر مستقیم گلباغ فیروزه به بیش از 40 نفر رسیده است.همچنین مدیران بخش دیجیتال گلباغ فیروزه آقایان فاضل صدوقی ، امید عباسی و میثم مجیری می باشند.

گلباغ فیروزه دقیقا کجاست؟

با افتخار از مهد گل، پایتخت زیبایی طبیعت ایران با شماییم تا زیبایی ناب طبیعت را به خانه هایتان بیاوریم. گلباغ فیروزه مجموعه‌ای است از شهرستان محلات واقع در استان مرکزی که به هلند ایران هم معروف می باشد. خوشحال میشیم گل برگی از این زیبایی بی نظیر را مهمان ما باشید.

توی این گلباغِ دلنشین ما، همه چیز پیدا میشه. علاوه بر تنوع بالای گل و گیاه های آپارتمانی مختلف، ملزومات و خاک و کود های لازم هم با بالاترین کیفیت برای محافظت بیشتر از گلدان عزیز شما هم فراهم کرده ایم.

چشم انداز

اولین و مهمترین چشم انداز همیشگی ما ارائه و تزریق شادی به تمام دنیا مخصوصا هموطنان عزیزمان هست.

یکی از بزرگترین های محموعه گلباغ فیروزه اشتغال زایی هر چه بیشتر در ایران عزیز است. ما اینجا تلاش میکنیم تا با ورود به عرصه های مختلف این حوزه کارمان را گسترش داده تا به این مهم دست پیدا کنیم.

ما در مجموعه گلباغ فیروزه پیوسته به دنبال ارائه محصولات با کیفیت تر به مشتریان عزیز و ایجاد تجربه ای بهتر برای آن ها هستیم. تمام محصولات گلباغ فیروزه همیشه بعد از آزمون و خطا های بسیار و با تایید کارشناسان معتبر این حوزه وارد بازار می شود.