با سلام خدمت تمام شما کاربران گرامی مجموعه فیروزه. ما در این صفحه برای راحتی شما امکان خرید عمده کود و دیگر ملزومات گیاه را فراهم کرده ایم. در این بخش شما می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب نمونده و به راحتی هرچه تمام تر آن را با قیمت بسیار پایین تر و ارزان تر تهیه نمایید. فقط کافی است که محصول مدنظر خودتان را در زیر یا صفحه خرید کود انتخاب نموده و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید.

برای خرید عمده انواع کود و سم و دیگر ملزومات گیاه نیز می توانید با شماره های زیر در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09183663829 سجاد فیروزی

شماره واتساپ: 09183663829 سجاد فیروزی

خرید عمده کود برای چه افرادی مناسب است؟

اصولا مخاطبان و افرادی کود و ملزومات گیاه را به صورت عمده خریداری می کنند که یا خودشان صاحب گلخانه هستند و یا افرادی هستند که در خانه خود گل و گیاه به تعداد زیاد دارند.

شما هم اگر صاحب گلخانه هستید قطعا در کنار فروش انواع گل و گیاه، ملزومات و کودهای مناسب هر کدام را نیز می توانید ارائه دهید.

از طریق همین صفحه شما می توانید با مجتمع بسته بندی نهاده های کشاورزی فیروزه، همکاری خود را آغاز کنید. اولین راه این است که با شماره هایی که در بالای همین صفحه قرار گرفته تماس بگیرید. ما در تمام ساعات کاری پاسخگوی شما خواهیم بود. دومین راه نیز این است که از طریق آیتم های زیر محصول موردنظرتان را انتخاب کرده و پس از وارد نمودن اطلاعات خود، محصولات را درب منزل دریافت کنید.

انواع کودهای فیروزه و مزایای آن

ما در مجتمع بسته بندی نهاده های کشاورزی فیروزه با بیش از یک دهه تجربه، عرضه کننده باکیفیت ترین برندهای کود و دیگر ملزومات در سراسر جهان هستیم. کودها و سموم کشاورزی و دیگر ملزوماتی که می توانید از ما تهیه فرمایید، از برندهای جهانی مانند باواریا و کریستالون و غیره می باشد که هر کدام از برندها بر روی بسته بندی هر محصول درج شده است و می توانید از ضمانت اصل بودن کالا نیز اطمینان حاصل کنید.

بطور مثال بعد از خرید کود ریشه زا، مصرف کننده آن از تقویت ریشه گیاه خود اطمینان حاصل خواهد کرد. یا سم قارچ کش یکی از محصولات پر استفاده و پر فروش ماست که در گلخانه های سطح کشور از آن استفاده می شود. همچنین برای خرید کود آهن و کود کامل نیز می توانید اقدام نمایید.

برای خرید عمده کود و سم و دیگر ملزومات گیاه می توانید از محصولات زیر دیدن فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.